EDİRNE MERİÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Capitol Dilek Ağacı" Projesi

    İstanbul Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş. "Capitol Dilek Ağacı" isimli sosyal projesi ile  İlçemizKavaklı H.ve İ. Ataş İlkve Ortaokulu, Küplü Gazi İlkokulu ve Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulundaki tüm öğrencilerimizin dileklerini gerçekleştirdiler.  


   İstanbul Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş. "Capitol Dilek Ağacı" isimli sosyal projesi ile  İlçemizKavaklı H.ve İ. Ataş İlkve Ortaokulu, Küplü Gazi İlkokulu ve Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk  Ortaokulundaki tüm öğrencilerimizin dileklerini gerçekleştirdiler.  

       

   Dilek Ağacı projesinin amacı; Türkiye´nin farklı bölgelerinde yaşayan, öğrenimlerine devam eden ancak; ailelerinin maddi yetersizlikleri nedeniyel hayalini kurdukları şeyleri elde edemeyen çocukların hayallerini gerçekleştirmek.

   Öğrencilerimiz hayalini kurdukları hediyeleri alarak sevinç çığlıkları attılar.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yıldıray OCAK, İlçemizde böyle bir projenin gerçekleşmesinden çok memnun olduğunu ve Capitol Alışveriş Hizmetleri Tic. A.Ş´ne ve hediye alan hayırseverlere  teşekkürlerini sundu. 

capitolcapitolcapitolcapitolcapitolcapitolcapitolcapitolcapitolcapitol

Büyükdoğanca Mahallesi Ahmet Tosun Caddesi No 1 22600 MERİÇ/EDİRNE - 284 415 13 73-74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.