EDİRNE MERİÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meriç HEM ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında Proje İmzalandı.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından destek kazanan Meriç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü “Simülatörlü Eğitim İle Profesyonel Operatörlük’’ projesi 28.07.2015 tarihinde  imzalandı.
Meriç HEM ile Trakya Kalkınma Ajansı arasında Proje İmzalandı.

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından destek kazanan Meriç Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü “Simülatörlü Eğitim İle Profesyonel Operatörlük’’ projesinin imzaları, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mahmut Şahin ile Meriç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sayın Ali SAVRUK arasında imzalandı. İmza anında Projenin ortağı olarak Meriç İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Yıldıray OCAK da hazır bulundu. Proje ile yetişecek operatörlerin, iş makinesi ve ekipmanlarının ileri düzeyde gerek kullanımları, gerekse bakım-onarım işlemlerinde teknolojinin ve teknolojik literatürün geldiği son noktadan ele almak suretiyle, iş makinesinin gerçeğiyle bire bir aynı olarak simülatör aracında, risksiz bir ortamda, güvenli ve etkili sanal çalışma alanında eğitimleri sağlanacaktır.hem

Büyükdoğanca Mahallesi Ahmet Tosun Caddesi No 1 22600 MERİÇ/EDİRNE - 284 415 13 73-74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.