EDİRNE MERİÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Trakya Kalkınma Ajansı Projelerinin İmza Töreni

Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında kabul edilen iki projenin imza töreni okul müdürlerimizin katılımıyla Trakya Kalkınma Ajansı Genel Merkezinde gerçekleşti.
Trakya Kalkınma Ajansı Projelerinin İmza Töreni

   Trakya Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu´nun "Bir Dil Bir İnsan" projesi ile Şehit Öğretmen Aydın YILMAZ Ortaokulu´nun "Renkli Okul İstekli Öğrenci" projesi kabul edilerek 28.07.2016 tarihinde Trakya Kalkınma Ajansının Tekirdağ´daki Genel Merkezinde imza töreni gerçekleştirildi.

   Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mahmut ŞAHİN´in katıldığı İmza Törenine Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu Müdürü Nebi BAKIR, Şehit Öğretmen Aydın YILMAZ Ortaokulu Müdürü Hüseyin KESMEN, İlçe Proje Koordinatörü Turan YILMAZ da katıldı. Yürütülecek olan projeler sayesinde Küplü Şehit Öğretmen Zeki Savruk Ortaokulu´nda bir dil laboratuvarı, Şehit Öğretmen Aydın YILMAZ Ortaokulu´na bir adet Teknoloji Tasarım Sınıfı, bir adet Müzik Sınıfı kazandırılması amaçlanıyor. Projede emeği geçen Okul idareci ve öğretmenlerini kutluyoruz.

 

29-07-201629-07-2016

Büyükdoğanca Mahallesi Ahmet Tosun Caddesi No 1 22600 MERİÇ/EDİRNE - 284 415 13 73-74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.