EDİRNE MERİÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Bestami YAZGAN ile "Hadis Burcunda Şiir Sohbeti"

Yazar Bestami YAZGAN Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün konuğu olarak öğrencilerle buluştu.
Yazar Bestami YAZGAN ile "Hadis Burcunda Şiir Sohbeti"

Şair ve Yazar Sayın Bestami YAZGAN "Bizim Bahçe Buluşmaları" kapsamında Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün konuğu olarak 6 Mart 2015 cuma günü saat 10:00´da Meriç Belediye Salonunda öğrencilerle buluştu. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray OCAK, İlçe Müftüsü Abdülkadir BOŞAL, Bizim Bahçe Dergisi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif KARAYEL, Şube Müdürü Selahattin ALTUN, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

   Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray OCAK, Çocuk Edebiyatı dalında birçok ödül almış olan ve masal, hikaye, şiir türünde seksenden fazla eseri olan Yazar Bestami YAZGAN´ı ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirtip yazara teşekkürlerini sundu. 

   Ardından kürsüye gelen Yazar Bestami YAZGAN, konuşmasına "Çiçeklerle hoş geçin, Balı incitme gönül. Bir küçük meyve için Dalı incitme gönül" dizeleriyle başladı. Ardından gerçekleştirdiği sunumda Bir Hadis ve Bir Şiir şeklinde devam eden Yazar Bestami YAZGAN, öğrencilere de şiirlerini okutarak programına devam etti.

   Programın sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray OCAK, Yazar Bestami YAZGAN´a çiçek takdim ederek öğrencilerle beraber fotoğraf çektirdi. Ayrıca program sonunda Yazar Sayın Bestami YAZGAN öğrencilerin kitaplarını imzaladı.

 

bestamibestamibestamibestamibestamibestamibestamibestami

bestami

Büyükdoğanca Mahallesi Ahmet Tosun Caddesi No 1 22600 MERİÇ/EDİRNE - 284 415 13 73-74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.